MBRH24060
GeneSiC SemiconductorGeneSiC Semiconductor
MBRH24060 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MBRH24060
Producator / Marca: GeneSiC Semiconductor
Descrierea produsului DIODE SCHOTTKY 60V 240A D67
Foi de date: MBRH24060.pdf
  • Mesaj
Specificațiile MBRH24060
Număr parc MBRH24060 Producător GeneSiC Semiconductor
Descriere DIODE SCHOTTKY 60V 240A D67 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 6373 pcs Fișa cu date MBRH24060.pdf
Tensiune - înainte (Vf) (Max) @ Dacă 780mV @ 240A Tensiune - DC înapoi (Vr) (Max) 60V
Pachetul dispozitivului furnizor D-67 Viteză Fast Recovery = 200mA (Io)
Serie - ambalare Bulk
Pachet / Caz D-67 Temperatura de funcționare - Junction -55°C ~ 150°C
Tipul de montare Chassis Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Tipul de diodă Schottky
descriere detaliata Diode Schottky 60V 240A Chassis Mount D-67 Curenți - Scurgeri inverse @ Vr 1mA @ 60V
Curent - Mediu rectificat (Io) 240A Capacitate @ Vr, F -