MBRF40035R
GeneSiC SemiconductorGeneSiC Semiconductor
MBRF40035R Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MBRF40035R
Producator / Marca: GeneSiC Semiconductor
Descrierea produsului DIODE MODULE 35V 400A TO244AB
Foi de date: 1.MBRF40035R.pdf2.MBRF40035R.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
25 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MBRF40035R
Număr parc MBRF40035R Producător GeneSiC Semiconductor
Descriere DIODE MODULE 35V 400A TO244AB Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1321 pcs Fișa cu date 1.MBRF40035R.pdf2.MBRF40035R.pdf
Tensiune - înainte (Vf) (Max) @ Dacă 650mV @ 200A Tensiune - DC înapoi (Vr) (Max) 35V
Pachetul dispozitivului furnizor TO-244AB Viteză Fast Recovery = 200mA (Io)
Serie - ambalare Bulk
Pachet / Caz TO-244AB Alte nume MBRF40035RGN
Tipul de montare Chassis Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Tipul de diodă Schottky
Configurarea diodelor 1 Pair Common Anode descriere detaliata Diode Array 1 Pair Common Anode Schottky 35V 400A (DC) Chassis Mount TO-244AB
Curenți - Scurgeri inverse @ Vr 5mA @ 20V Curent - medie rectificată (Io) (per diodă) 400A (DC)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
MBRF40045
MBRF40045
Producători: GeneSiC Semiconductor
Descriere: DIODE SCHOTTKY 45V 200A TO244AB
In stoc: 3460 pcs
Descarca: MBRF40045.pdf
RFQ
Descriere: DIODE MODULE 35V 400A TO244AB