MBRF400200R
GeneSiC SemiconductorGeneSiC Semiconductor
MBRF400200R Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MBRF400200R
Producator / Marca: GeneSiC Semiconductor
Descrierea produsului DIODE SCHOTTKY 200V 200A TO244AB
Foi de date: MBRF400200R.pdf
  • Mesaj
Specificațiile MBRF400200R
Număr parc MBRF400200R Producător GeneSiC Semiconductor
Descriere DIODE SCHOTTKY 200V 200A TO244AB Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5270 pcs Fișa cu date MBRF400200R.pdf
Tensiune - înainte (Vf) (Max) @ Dacă 920mV @ 200A Tensiune - DC înapoi (Vr) (Max) 200V
Pachetul dispozitivului furnizor TO-244AB Viteză Fast Recovery = 200mA (Io)
Serie - ambalare Bulk
Pachet / Caz TO-244AB Temperatura de funcționare - Junction -55°C ~ 150°C
Tipul de montare Chassis Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Tipul de diodă Schottky
Configurarea diodelor 1 Pair Common Anode descriere detaliata Diode Array 1 Pair Common Anode Schottky 200V 200A Chassis Mount TO-244AB
Curenți - Scurgeri inverse @ Vr 1mA @ 200V Curent - medie rectificată (Io) (per diodă) 200A