IND108XW
GE Critical PowerGE Critical Power
IND108XW Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: IND108XW
Producator / Marca: GE Critical Power
Descrierea produsului DC DC CONVERTER 3-18V 108W
Foi de date: IND108XW.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mesaj
Specificațiile IND108XW
Număr parc IND108XW Producător GE Critical Power
Descriere DC DC CONVERTER 3-18V 108W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5266 pcs Fișa cu date IND108XW.pdf
Tensiune - ieșire 4 - Tensiune - ieșire 3 -
Tensiune - ieșire 2 - Tensiune - Ieșire 1 3 ~ 18 V
Tensiune - Intrare (Min) 19.2V Tensiune - Intrare (Max) 28.8V
Tip Non-Isolated PoL Module Pachetul dispozitivului furnizor 9-SMD
Dimensiune / Dimensiune 1.30" L x 0.53" W x 0.39" H (33.0mm x 13.5mm x 10.0mm) Serie Hornet
Putere (Wați) 108W ambalare Cut Tape (CT)
Pachet / Caz 9-SMD Module Alte nume 555-1437-1
Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C (With Derating) Numărul de ieșiri 1
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 2A (4 Weeks)
Eficienţă 95.5% descriere detaliata Non-Isolated PoL Module DC DC Converter 1 Output 3 ~ 18 V 12A 19.2V - 28.8V Input
Curent - Ieșire (Max) 12A Caracteristici de control Enable, Active Low
Aplicații ITE (Commercial)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
IND108W
IND108W
Producători: GE Critical Power
Descriere: DC DC CONVERTER 3-9V 108W
In stoc: 7789 pcs
Descarca: IND108W.pdf
RFQ
IND045W
IND045W
Producători: GE Critical Power
Descriere: DC DC CONVERTER 3-9V 45W
In stoc: 9028 pcs
Descarca: IND045W.pdf
RFQ
IND080
IND080
Descriere: DC DC CONVERTER 0.6-2V 80W
Descarca: IND080.pdf
IND065BHV
IND065BHV
Descriere: DC DC CONVERTER 32-54V 65W
Descarca: IND065BHV.pdf
IND20-6L
IND20-6L
Producători: American Electrical, Inc.
Descriere: TOOL HAND CRIMPER 6-20AWG SIDE
Descarca: IND20-6L.pdf
IND072
IND072
Descriere: DC DC CONVERTER 0.6-3.3V 66W
Descarca: IND072.pdf
IND065BLV
IND065BLV
Descriere: DC DC CONVERTER 16-34V 65W
Descarca: IND065BLV.pdf
INDART-ONE
INDART-ONE
Producători: NXP Semiconductors / Freescale
Descriere: KIT HCS08 HCSX12
Descarca:
IND045XW
IND045XW
Descriere: DC DC CONVERTER 3-18V 45W
Descarca: IND045XW.pdf
IND060SIP
IND060SIP
Descriere: DC DC CONVERTER 0.59-5.5V
Descarca: IND060SIP.pdf
IND066
IND066
Descriere: DC DC CONVERTER 0.6-5.5V 66W
Descarca: IND066.pdf
INDASH
INDASH
Producători: PanaVise
Descriere: VEHICLE INDASH MOUNT
Descarca: INDASH.pdf
Industria de știri
Rohm adaugă 10 MOSFET-uri de automobile SiC
ON adaugă la MOSFET-urile SiC
ON Semiconductor a introdus două MOSFET-uri SiC destinate aplicațiilor EV, solar și UPS. Clasa in...
APEC: TI se gandeste in lateral sa faca cip ac-dc cu stand-by de 15mW