IND065BHV
GE Critical PowerGE Critical Power
IND065BHV Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: IND065BHV
Producator / Marca: GE Critical Power
Descrierea produsului DC DC CONVERTER 32-54V 65W
Foi de date: IND065BHV.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
250 pcs
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile IND065BHV
Număr parc IND065BHV Producător GE Critical Power
Descriere DC DC CONVERTER 32-54V 65W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5235 pcs Fișa cu date IND065BHV.pdf
Tensiune - ieșire 4 - Tensiune - ieșire 3 -
Tensiune - ieșire 2 - Tensiune - Ieșire 1 32 ~ 54 V
Tensiune - Intrare (Min) 9.6V Tensiune - Intrare (Max) 14.4V
Tip Non-Isolated PoL Module Pachetul dispozitivului furnizor 8-SMD
Dimensiune / Dimensiune 1.10" L x 0.45" W x 0.33" H (27.9mm x 11.4mm x 8.5mm) Serie Hornet
Putere (Wați) 65W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 8-SMD Module Alte nume 1600102910A
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C (With Derating) Numărul de ieșiri 1
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 2A (4 Weeks)
Eficienţă 93.3% descriere detaliata Non-Isolated PoL Module DC DC Converter 1 Output 32 ~ 54 V 2A 9.6V - 14.4V Input
Curent - Ieșire (Max) 2A Caracteristici de control Enable, Active Low
Aplicații ITE (Commercial)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
IND065BLV
IND065BLV
Producători: GE Critical Power
Descriere: DC DC CONVERTER 16-34V 65W
In stoc: 7603 pcs
Descarca: IND065BLV.pdf
RFQ
IND033
IND033
Producători: GE Critical Power
Descriere: DC DC CONVERTER 0.8-5.5V 33W
In stoc: 17143 pcs
Descarca: IND033.pdf
RFQ
IND108XW
IND108XW
Descriere: DC DC CONVERTER 3-18V 108W
Descarca: IND108XW.pdf
IND066
IND066
Descriere: DC DC CONVERTER 0.6-5.5V 66W
Descarca: IND066.pdf
IND060SIP
IND060SIP
Descriere: DC DC CONVERTER 0.59-5.5V
Descarca: IND060SIP.pdf
IND072
IND072
Descriere: DC DC CONVERTER 0.6-3.3V 66W