ESTW025A0F41Z
GE Critical PowerGE Critical Power
ESTW025A0F41Z Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ESTW025A0F41Z
Producator / Marca: GE Critical Power
Descrierea produsului DC DC CONVERTER 3.3V 83W
Foi de date: ESTW025A0F41Z.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
36 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ESTW025A0F41Z
Număr parc ESTW025A0F41Z Producător GE Critical Power
Descriere DC DC CONVERTER 3.3V 83W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3954 pcs Fișa cu date ESTW025A0F41Z.pdf
Tensiune - ieșire 3 - Tensiune - ieșire 2 -
Tensiune - Ieșire 1 3.3V Tensiune - Izolare 2.25kV
Tensiune - Intrare (Min) 36V Tensiune - Intrare (Max) 75V
Tip Isolated Module Dimensiune / Dimensiune 2.28" L x 0.90" W x 0.30" H (57.9mm x 22.8mm x 7.6mm)
Serie STINGRAY™ ESTW025A0F Putere (Wați) 83W
ambalare Bulk Pachet / Caz 8-DIP Module
Alte nume 109158498
CC109158498
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C
Numărul de ieșiri 1 Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 2A (4 Weeks) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Caracteristici Remote On/Off, OCP, OTP, OVP, UVLO Eficienţă 92%
descriere detaliata Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 25A 36V - 75V Input Curent - Ieșire (Max) 25A