ESTW024A0A41Z
GE Critical PowerGE Critical Power
ESTW024A0A41Z Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ESTW024A0A41Z
Producator / Marca: GE Critical Power
Descrierea produsului DC DC CONVERTER 5V 120W
Foi de date: ESTW024A0A41Z.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
36 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ESTW024A0A41Z
Număr parc ESTW024A0A41Z Producător GE Critical Power
Descriere DC DC CONVERTER 5V 120W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3173 pcs Fișa cu date ESTW024A0A41Z.pdf
Tensiune - ieșire 3 - Tensiune - ieșire 2 -
Tensiune - Ieșire 1 5V Tensiune - Izolare 2.25kV
Tensiune - Intrare (Min) 36V Tensiune - Intrare (Max) 75V
Tip Isolated Module Dimensiune / Dimensiune 2.30" L x 0.90" W x 0.35" H (58.4mm x 22.9mm x 8.9mm)
Serie Barracuda™ ESTW024A0A Putere (Wați) 120W
ambalare Tray Pachet / Caz 8-DIP Module, 1/8 Brick
Alte nume 150037205 Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C
Numărul de ieșiri 1 Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 2A (4 Weeks) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Caracteristici Remote On/Off, OCP, OTP, OVP, SCP, UVLO Eficienţă 91.5%
descriere detaliata Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 24A 36V - 75V Input Curent - Ieșire (Max) 24A