DW025BK-M
GE Critical PowerGE Critical Power
DW025BK-M Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: DW025BK-M
Producator / Marca: GE Critical Power
Descrierea produsului DC DC CONVERTER +/-12V 25W
Foi de date: DW025BK-M.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile DW025BK-M
Număr parc DW025BK-M Producător GE Critical Power
Descriere DC DC CONVERTER +/-12V 25W Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 6329 pcs Fișa cu date DW025BK-M.pdf
Tensiune - ieșire 3 - Tensiune - ieșire 2 -12V
Tensiune - Ieșire 1 12V Tensiune - Izolare 500V
Tensiune - Intrare (Min) 36V Tensiune - Intrare (Max) 75V
Tip Isolated Module Dimensiune / Dimensiune 2.80" L x 2.40" W x 0.50" H (71.1mm x 61.0mm x 12.7mm)
Serie DW025 Putere (Wați) 25W
ambalare Bulk Pachet / Caz 9-DIP Module
Temperatura de Operare -40°C ~ 100°C Numărul de ieșiri 2
Caracteristici Remote On/Off, OCP, OVP Eficienţă 82%
descriere detaliata Isolated Module DC DC Converter 2 Output 12V -12V 1.04A, 1.04A 36V - 75V Input Curent - Ieșire (Max) 1.04A, 1.04A