DW025AF-M
GE Critical PowerGE Critical Power
DW025AF-M Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: DW025AF-M
Producator / Marca: GE Critical Power
Descrierea produsului DC DC CONVERTER 5V 3.3V 25W
Foi de date: DW025AF-M.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile DW025AF-M
Număr parc DW025AF-M Producător GE Critical Power
Descriere DC DC CONVERTER 5V 3.3V 25W Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 7023 pcs Fișa cu date DW025AF-M.pdf
Tensiune - ieșire 3 - Tensiune - ieșire 2 3.3V
Tensiune - Ieșire 1 5V Tensiune - Izolare 500V
Tensiune - Intrare (Min) 36V Tensiune - Intrare (Max) 75V
Tip Isolated Module Dimensiune / Dimensiune 2.80" L x 2.40" W x 0.50" H (71.1mm x 61.0mm x 12.7mm)
Serie DW025 Putere (Wați) 25W
ambalare Bulk Pachet / Caz 9-DIP Module
Alte nume 107587529 Temperatura de Operare -40°C ~ 100°C
Numărul de ieșiri 2 Tipul de montare Through Hole
Eficienţă 75% descriere detaliata Isolated Module DC DC Converter 2 Output 5V 3.3V 2.5A, 2.5A 36V - 75V Input
Curent - Ieșire (Max) 2.5A, 2.5A Caracteristici de control Enable, Active High