AXH010A0Y
GE Critical PowerGE Critical Power
GE Critical Power
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: AXH010A0Y
Producator / Marca: GE Critical Power
Descrierea produsului DC DC CONVERTER 1.8V 18W
Foi de date: AXH010A0Y.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile AXH010A0Y
Număr parc AXH010A0Y Producător GE Critical Power
Descriere DC DC CONVERTER 1.8V 18W Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 6837 pcs Fișa cu date AXH010A0Y.pdf
Tensiune - ieșire 3 - Tensiune - ieșire 2 -
Tensiune - Ieșire 1 1.8V Tensiune - Intrare (Min) 3V
Tensiune - Intrare (Max) 5.5V Tip Non-Isolated PoL Module
Dimensiune / Dimensiune 2.00" L x 0.32" W x 0.50" H (50.8mm x 8.1mm x 12.7mm) Serie Austin Lynx™
Putere (Wați) 18W ambalare Tray
Pachet / Caz 11-SIP Module Alte nume 108966243
CC108966243
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Numărul de ieșiri 1
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Eficienţă 90% descriere detaliata Non-Isolated PoL Module DC DC Converter 1 Output 1.8V 10A 3V - 5.5V Input
Curent - Ieșire (Max) 10A Caracteristici de control Enable, Active Low
Aplicații ITE (Commercial)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
AXH010A0X-SRZ
AXH010A0X-SRZ
Producători: GE Critical Power
Descriere: DC DC CONVERTER 0.8-3.6V 36W
In stoc: 6983 pcs
Descarca: AXH010A0X-SRZ.pdf
RFQ
AXH010A0Y9-SR
AXH010A0Y9-SR
Producători: GE Critical Power
Descriere: DC DC CONVERTER 1.8V 18W
In stoc: 6872 pcs
Descarca: AXH010A0Y9-SR.pdf
RFQ
AXH010A0Y3Z
AXH010A0Y3Z
Descarca: AXH010A0Y3Z.pdf
AXH010A0Y3
AXH010A0Y3
Descarca: AXH010A0Y3.pdf
AXH010A0Y-SRZ
AXH010A0Y-SRZ
Descarca: AXH010A0Y-SRZ.pdf
AXH010A0Y5Z
AXH010A0Y5Z