AXH010A0X3Z
GE Critical PowerGE Critical Power
AXH010A0X3Z Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: AXH010A0X3Z
Producator / Marca: GE Critical Power
Descrierea produsului DC DC CONVERTER 0.8-3.6V 36W
Foi de date: AXH010A0X3Z.pdf
  • Mesaj
Specificațiile AXH010A0X3Z
Număr parc AXH010A0X3Z Producător GE Critical Power
Descriere DC DC CONVERTER 0.8-3.6V 36W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3417 pcs Fișa cu date AXH010A0X3Z.pdf
Tensiune - ieșire 3 - Tensiune - ieșire 2 -
Tensiune - Ieșire 1 0.8 ~ 3.6 V Tensiune - Intrare (Min) 3V
Tensiune - Intrare (Max) 5.5V Tip Non-Isolated PoL Module
Dimensiune / Dimensiune 2.00" L x 0.32" W x 0.50" H (50.8mm x 8.1mm x 12.7mm) Serie Austin Lynx™
Putere (Wați) 36W ambalare Bulk
Pachet / Caz 10-SIP Module Alte nume 555-1064
CC109104923
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Numărul de ieșiri 1
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Eficienţă 95% descriere detaliata Non-Isolated PoL Module DC DC Converter 1 Output 0.8 ~ 3.6 V 10A 3V - 5.5V Input
Curent - Ieșire (Max) 10A Caracteristici de control Enable, Active High