AXA010A0F3Z
GE Critical PowerGE Critical Power
GE Critical Power
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: AXA010A0F3Z
Producator / Marca: GE Critical Power
Descrierea produsului DC DC CONVERTER 3.3V 33W
Foi de date: AXA010A0F3Z.pdf
  • Mesaj
Specificațiile AXA010A0F3Z
Număr parc AXA010A0F3Z Producător GE Critical Power
Descriere DC DC CONVERTER 3.3V 33W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3290 pcs Fișa cu date AXA010A0F3Z.pdf
Tensiune - ieșire 3 - Tensiune - ieșire 2 -
Tensiune - Ieșire 1 3.3V Tensiune - Intrare (Min) 10V
Tensiune - Intrare (Max) 14V Tip Non-Isolated PoL Module
Dimensiune / Dimensiune 2.00" L x 0.32" W x 0.50" H (50.8mm x 8.1mm x 12.7mm) Serie Austin Lynx™
Putere (Wați) 33W ambalare Tray
Pachet / Caz 11-SIP Module Alte nume 109106795
CC109106795
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Numărul de ieșiri 1
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Eficienţă 93% descriere detaliata Non-Isolated PoL Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 10A 10V - 14V Input
Curent - Ieșire (Max) 10A Caracteristici de control Enable, Active High