AXA010A0A3
GE Critical PowerGE Critical Power
GE Critical Power
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: AXA010A0A3
Producator / Marca: GE Critical Power
Descrierea produsului DC DC CONVERTER 1.2-5.5V 55W
Foi de date: AXA010A0A3.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile AXA010A0A3
Număr parc AXA010A0A3 Producător GE Critical Power
Descriere DC DC CONVERTER 1.2-5.5V 55W Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 5972 pcs Fișa cu date AXA010A0A3.pdf
Tensiune - ieșire 3 - Tensiune - ieșire 2 -
Tensiune - Ieșire 1 1.2 ~ 5.5 V Tensiune - Intrare (Min) 10V
Tensiune - Intrare (Max) 14V Tip Non-Isolated PoL Module
Dimensiune / Dimensiune 2.00" L x 0.32" W x 0.50" H (50.8mm x 8.1mm x 12.7mm) Serie Austin Lynx™
Putere (Wați) 55W ambalare Tray
Pachet / Caz 11-SIP Module Alte nume 108970005
CC108970005
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Numărul de ieșiri 1
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Eficienţă 95% descriere detaliata Non-Isolated PoL Module DC DC Converter 1 Output 1.2 ~ 5.5 V 10A 10V - 14V Input
Curent - Ieșire (Max) 10A Caracteristici de control Enable, Active High