FC3BQBBMM25.0-T1
Fox ElectronicsFox Electronics
FC3BQBBMM25.0-T1 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: FC3BQBBMM25.0-T1
Producator / Marca: Fox Electronics
Descrierea produsului CRYSTAL 25.0000MHZ 20PF SMD
Foi de date: 1.FC3BQBBMM25.0-T1.pdf2.FC3BQBBMM25.0-T1.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
3000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile FC3BQBBMM25.0-T1
Număr parc FC3BQBBMM25.0-T1 Producător Fox Electronics
Descriere CRYSTAL 25.0000MHZ 20PF SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 132118 pcs Fișa cu date 1.FC3BQBBMM25.0-T1.pdf2.FC3BQBBMM25.0-T1.pdf
Tip MHz Crystal Dimensiune / Dimensiune 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Serie FQ3225B Evaluări -
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz 4-SMD, No Lead
Alte nume 631-1416-2
FC3BQBBMM25.0
FQ3225BR-25.000
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C
Mod de operare Fundamental Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Încărcați capacitatea 20pF
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.043" (1.10mm)
Frecvența toleranței ±50ppm Frecvență Stabilitate ±50ppm
Frecvență 25MHz ESR (rezistență în serie echivalentă) 80 Ohms
descriere detaliata 25MHz ±50ppm Crystal 20pF 80 Ohms 4-SMD, No Lead