| Număr parc | FC3BQBBME20.0-T1 | Producător | Fox Electronics |
|---|---|---|---|
| Descriere | CRYSTAL 20.0000MHZ 20PF SMD | Condiții libere de stare / stare RoHS | Plumb fără RoHS / RoHS |
| cantitate valabila | 135727 pcs | Fișa cu date | FC3BQBBME20.0-T1.pdf |
| Tip | MHz Crystal | Dimensiune / Dimensiune | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |