5618B-12-M
Fluke ElectronicsFluke Electronics
Fluke Electronics
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 5618B-12-M
Producator / Marca: Fluke Electronics
Descrierea produsului PROBE SECON. PRT 12 X 1/8 INCH O
Foi de date:
Statutul RoHs Nu se aplică / Nu se aplică
Starea stocului 66 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 66 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 5618B-12-M
Număr parc 5618B-12-M Producător Fluke Electronics
cantitate valabila 66 pcs Fișa cu date
folosire Liquids, Semi Solids Tip Temperature Probe
Sfat - Tip RTD Serie 5618
Domeniul temperaturii sondei -328 ~ 932°F (-200 ~ 500°C) Probe Material Stainless Steel
Lungimea sondei 12.000" (304.80mm) Tipul de conectare -
Plug Color - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Not applicable / Not applicable
Lungimea cablului 72.000" (1828.80mm) Izolație prin cablu Polytetrafluoroethylene (PTFE)