5618B-12-D
Fluke ElectronicsFluke Electronics
Fluke Electronics
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 5618B-12-D
Producator / Marca: Fluke Electronics
Descrierea produsului PROBE SECON. PRT 12 X 1/8 INCH O
Foi de date:
Statutul RoHs Nu se aplică / Nu se aplică
Starea stocului 67 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 67 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 5618B-12-D
Număr parc 5618B-12-D Producător Fluke Electronics
cantitate valabila 67 pcs Fișa cu date
folosire Liquids, Semi Solids Tip Temperature Probe
Sfat - Tip RTD Serie 5618
Domeniul temperaturii sondei -328 ~ 932°F (-200 ~ 500°C) Probe Material Stainless Steel
Lungimea sondei 12.000" (304.80mm) Tipul de conectare -
Plug Color - Alte nume 3003257
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Not applicable / Not applicable Lungimea cablului 72.000" (1828.80mm)
Izolație prin cablu Polytetrafluoroethylene (PTFE)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
5618B-12-A
5618B-12-A
Producători: Fluke Electronics
Descriere: PROBE SECON. PRT 12 X 1/8 INCH O
In stoc: 77 pcs
Descarca:
RFQ
5618
Producători: Bourns, Inc.
Descriere: FIXED IND 2.5MH 1.6A 690 MOHM TH
In stoc: 4839 pcs
Descarca: 5618.pdf
RFQ
5618B-12-L
5618B-12-L
Producători: Fluke Electronics
In stoc: 67 pcs
Descarca:
5617R500L.5
5617R500L.5
Producători: BI Technologies / TT Electronics
Descriere: POTENTIOMETER
In stoc: 133 pcs
5618B-12-B
5618B-12-B
In stoc: 83 pcs
5618-RC
5618-RC
Producători: Bourns, Inc.