FKA2-28089NBHT3F
Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.
FKA2-28089NBHT3F Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: FKA2-28089NBHT3F
Producator / Marca: Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.
Descrierea produsului FAN AXIAL 280X89MM 115VAC TERM
Foi de date: 1.FKA2-28089NBHT3F.pdf2.FKA2-28089NBHT3F.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 547 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 547 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile FKA2-28089NBHT3F
Număr parc FKA2-28089NBHT3F Producător Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.
Descriere FAN AXIAL 280X89MM 115VAC TERM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 547 pcs Fișa cu date 1.FKA2-28089NBHT3F.pdf2.FKA2-28089NBHT3F.pdf
Lăţime 89.00mm Greutate 7.7 lbs (3.5kg)
Intervalul de tensiune - Tensiune - evaluat 115VAC
terminare 2 Terminals Presiune statica 0.044 in H2O (11.0 Pa)
Dimensiune / Dimensiune Square - 280mm L x 280mm H Serie FKA2-28089
RPM 3000 RPM Putere (Wați) 260W
Temperatura de Operare 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C) Zgomot 78.0 dB(A)
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Material - cadru Aluminum
Material - Lama Plastic Durată de viață @ Temp. -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Caracteristici - Tip de ventilator Tubeaxial
Ratingul curent 2.60A Tip rulant Ball