FKA2-25489QBHT3F
Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.
FKA2-25489QBHT3F Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: FKA2-25489QBHT3F
Producator / Marca: Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.
Descrierea produsului FAN AXIAL 254X89MM 230VAC TERM
Foi de date: 1.FKA2-25489QBHT3F.pdf2.FKA2-25489QBHT3F.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
12 pcs
  • Mesaj
Specificațiile FKA2-25489QBHT3F
Număr parc FKA2-25489QBHT3F Producător Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.
Descriere FAN AXIAL 254X89MM 230VAC TERM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1280 pcs Fișa cu date 1.FKA2-25489QBHT3F.pdf2.FKA2-25489QBHT3F.pdf
Lăţime 89.00mm Greutate 4.4 lbs (2kg)
Intervalul de tensiune - Tensiune - evaluat 230VAC
terminare 2 Terminals Presiune statica 0.276 in H2O (68.7 Pa)
Dimensiune / Dimensiune Round - 254mm Dia Serie FKA2-25489
RPM 2000 RPM Putere (Wați) 62.8W
Alte nume FKA225489QBHT3F
Q607
Temperatura de Operare 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Zgomot 62.0 dB(A) Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material - cadru Aluminum Material - Lama Plastic
Durată de viață @ Temp. - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ingress Protection - Caracteristici -
Tip de ventilator Tubeaxial Ratingul curent 0.300A