RKW-12-24-GY
Essentra ComponentsEssentra Components
Essentra Components
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RKW-12-24-GY
Producator / Marca: Essentra Components
Descrierea produsului CABLE TIE, HOOK & LOOP, GRAY
Foi de date: RKW-12-24-GY.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
10 pcs
  • Mesaj
Specificațiile RKW-12-24-GY
Număr parc RKW-12-24-GY Producător Essentra Components
Descriere CABLE TIE, HOOK & LOOP, GRAY Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 12402 pcs Fișa cu date RKW-12-24-GY.pdf
Sârmă / cablu de tip Tie Hook and Loop - Tie Lăţime 0.750" (19.05mm)
Rezistență la tracțiune - Serie RKW
ambalare 10 per Pkg Tipul de montare Free Hanging (In-Line)
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Material Polyethylene Hook, Polyamide Loop
Lungime - Aproximativ 24.00" Lungime - Actuală 2.000' (609.60mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Caracteristici -
descriere detaliata Hook and Loop - Tie Gray 0.750" (19.05mm) 2.000' (609.60mm) Culoare Gray