RKW-12-18-YL
Prezentarea produsului
Număr parc: RKW-12-18-YL
Producator / Marca: Essentra Components
Descrierea produsului CABLE TIE, HOOK & LOOP, YELLOW
Foi de date: RKW-12-18-YL.pdf
  • Mesaj
Specificațiile RKW-12-18-YL
Număr parc RKW-12-18-YL Producător Essentra Components
cantitate valabila 14544 pcs Fișa cu date RKW-12-18-YL.pdf
Sârmă / cablu de tip Tie Hook and Loop - Tie Lăţime 0.750" (19.05mm)
Rezistență la tracțiune - Serie RKW
ambalare 10 per Pkg Tipul de montare Free Hanging (In-Line)
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Material Polyethylene Hook, Polyamide Loop
Lungime - Aproximativ 18.00" Lungime - Actuală 1.500' (457.20mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Caracteristici -
descriere detaliata Hook and Loop - Tie Yellow 0.750" (19.05mm) 1.500' (457.20mm) Culoare Yellow