RT025AS4700KB
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
RT025AS4700KB Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RT025AS4700KB
Producator / Marca: Electro-Films (EFI) / Vishay
Descrierea produsului POT 470 OHM 25W WIREWOUND LINEAR
Foi de date: RT025AS4700KB.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 959 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 959 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
10 pcs
  • Mesaj
Specificațiile RT025AS4700KB
Număr parc RT025AS4700KB Producător Electro-Films (EFI) / Vishay
Descriere POT 470 OHM 25W WIREWOUND LINEAR Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 959 pcs Fișa cu date RT025AS4700KB.pdf
Toleranţă ±10% Stilul de terminare Solder Lug
Coeficientul de temperatură - țuguia Linear
Dimensiune - Corp - Serie RT25
Rotație 300° Material rezistiv Wirewound
Rezistență (Ohms) 470 Putere (Wați) 25W
ambalare Bulk Alte nume RTAS-470D
Numărul de viraje 1 Numărul de bande 1
Tipul de montare Panel Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant descriere detaliata 470 Ohm 1 Gang Linear Panel Mount Potentiometer None 1 Turn Wirewound 25W Solder Lug
Bucșă filetată M10 x 0.75 Construit în Switch None
Tip de ajustare User Defined Tipul actuatorului Round
Lungimea actuatorului 0.866" (22.00mm) Diametrul acționării 0.236" (6.00mm)