RT025AS1001KB
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
RT025AS1001KB Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RT025AS1001KB
Producator / Marca: Electro-Films (EFI) / Vishay
Descrierea produsului POT 1K OHM 25W WIREWOUND LINEAR
Foi de date: RT025AS1001KB.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
10 pcs
  • Mesaj
Specificațiile RT025AS1001KB
Număr parc RT025AS1001KB Producător Electro-Films (EFI) / Vishay
Descriere POT 1K OHM 25W WIREWOUND LINEAR Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1040 pcs Fișa cu date RT025AS1001KB.pdf
Toleranţă ±10% Stilul de terminare Solder Lug
Coeficientul de temperatură - țuguia Linear
Dimensiune - Corp - Serie RT25
Rotație 300° Material rezistiv Wirewound
Rezistență (Ohms) 1k Putere (Wați) 25W
ambalare Bulk Alte nume RTAS-1.0KD
Numărul de viraje 1 Numărul de bande 1
Tipul de montare Panel Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant descriere detaliata 1k Ohm 1 Gang Linear Panel Mount Potentiometer None 1 Turn Wirewound 25W Solder Lug
Bucșă filetată M10 x 0.75 Construit în Switch None
Tip de ajustare User Defined Tipul actuatorului Round
Lungimea actuatorului 0.866" (22.00mm) Diametrul acționării 0.236" (6.00mm)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
RT0201FRE079K31L
RT0201FRE079K31L
Producători: Yageo
Descriere: RES SMD 9.31K OHM 1% 1/20W 0201
In stoc: 2150689 pcs
Descarca: RT0201FRE079K31L.pdf
RFQ
RT025AS2201KB
RT025AS2201KB
Producători: Electro-Films (EFI) / Vishay
Descriere: POT 2.2K OHM 25W WIREWOUND LIN
In stoc: 886 pcs
Descarca: RT025AS2201KB.pdf
RFQ
RT0202
RT0202
Producători: Agastat Relays / TE Connectivity
Descriere: SWITCH PB 6A MOM RED PANEL