B82144A2684J000
EPCOSEPCOS
EPCOS
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: B82144A2684J000
Producator / Marca: EPCOS
Descrierea produsului FIXED IND 680UH 240MA 2.8 OHM TH
Foi de date: B82144A2684J000.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile B82144A2684J000
Număr parc B82144A2684J000 Producător EPCOS
Descriere FIXED IND 680UH 240MA 2.8 OHM TH Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 141262 pcs Fișa cu date B82144A2684J000.pdf
Tip Wirewound Toleranţă ±5%
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.205" Dia x 0.472" L (5.20mm x 12.00mm)
ecranare Unshielded Serie LBC
Evaluări - Q @ Freq 30 @ 796kHz
ambalare Cut Tape (CT) Pachet / Caz Axial
Alte nume 495-77012-1 Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material - Core Ferrite Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frecventa de inductie - test 100kHz Inductanţă 680µH
Înălțime - așezată (Max) - Frecventa - Self Resonant 1.3MHz
descriere detaliata 680µH Unshielded Wirewound Inductor 240mA 2.8 Ohm Max Axial Rezistența DC (DCR) 2.8 Ohm Max
Ratingul curent 240mA Curent - saturație -