B82144A2563J000
EPCOSEPCOS
EPCOS
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: B82144A2563J000
Producator / Marca: EPCOS
Descrierea produsului FIXED IND 56UH THROUGH HOLE
Foi de date: B82144A2563J000.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
6000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile B82144A2563J000
Număr parc B82144A2563J000 Producător EPCOS
Descriere FIXED IND 56UH THROUGH HOLE Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 361836 pcs Fișa cu date B82144A2563J000.pdf
Tip Wirewound Toleranţă ±5%
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.205" Dia x 0.472" L (5.20mm x 12.00mm)
ecranare Unshielded Serie LBC
Evaluări - Q @ Freq -
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz Axial
Alte nume B82144A2563J
B82144A2563J-ND
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material - Core Ferrite Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frecventa de inductie - test 100kHz Inductanţă 56µH
Înălțime - așezată (Max) - Frecventa - Self Resonant -
descriere detaliata 56µH Unshielded Wirewound Inductor Axial Rezistența DC (DCR) -