B59421A0105A062
EPCOSEPCOS
B59421A0105A062 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: B59421A0105A062
Producator / Marca: EPCOS
Descrierea produsului THERMISTOR PTC 470 OHM 50% 0402
Foi de date: B59421A0105A062.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
10000 pcs
20000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile B59421A0105A062
Număr parc B59421A0105A062 Producător EPCOS
Descriere THERMISTOR PTC 470 OHM 50% 0402 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 741466 pcs Fișa cu date B59421A0105A062.pdf
Pachetul dispozitivului furnizor 0402 Serie Automotive, AEC-Q200, B59421
Toleranța rezistenței ±50% Rezistența la 25 ° C 470 Ohms
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz 0402 (1005 Metric)
Alte nume 495-76138-2
B59421A 105A 62
B59421A0105A062-ND
B59421A105A62
B59421A105A62-ND
Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant descriere detaliata PTC Thermistor 470 Ohms 0402 (1005 Metric)