B59407A0115A062
EPCOSEPCOS
EPCOS
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: B59407A0115A062
Producator / Marca: EPCOS
Descrierea produsului THERMISTOR PTC 470 OHM 25% 0402
Foi de date: B59407A0115A062.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
10000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile B59407A0115A062
Număr parc B59407A0115A062 Producător EPCOS
Descriere THERMISTOR PTC 470 OHM 25% 0402 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 320429 pcs Fișa cu date B59407A0115A062.pdf
Serie Automotive, AEC-Q200, B59407 Toleranța rezistenței ±25%
Rezistența la 25 ° C 470 Ohms ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 0402 (1005 Metric) Alte nume B59407A 115A 62
B59407A115A62
Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount
descriere detaliata PTC Thermistor 470 Ohms 0402 (1005 Metric)