B43762A5109M000
EPCOSEPCOS
EPCOS
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: B43762A5109M000
Producator / Marca: EPCOS
Descrierea produsului CAP ALUM 10000UF 20% 450V SCREW
Foi de date: B43762A5109M000.pdf
Starea stocului 408 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 408 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
18 pcs
  • Mesaj
Specificațiile B43762A5109M000
Număr parc B43762A5109M000 Producător EPCOS
Descriere CAP ALUM 10000UF 20% 450V SCREW Condiții libere de stare / stare RoHS
cantitate valabila 408 pcs Fișa cu date B43762A5109M000.pdf
Tensiune - evaluat 450V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 3.543" Dia (90.00mm)
Serie B43762 Ripple Current @ Low Frequency 26A @ 100Hz
Evaluări - Polarizare Polar
ambalare Bulk Pachet / Caz Radial, Can - Screw Terminals
Alte nume B43762A5109M Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C
Tipul de montare Chassis Mount Durată de viață @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Spațiul de plumb 1.248" (31.70mm) Înălțime - așezată (Max) 7.795" (198.00mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) 9.8 mOhm @ 100Hz descriere detaliata 10000µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 9.8 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 105°C
capacitanță 10000µF Aplicații General Purpose