B43761A5109M000
EPCOSEPCOS
EPCOS
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: B43761A5109M000
Producator / Marca: EPCOS
Descrierea produsului CAP ALUM 10000UF 20% 450V SCREW
Foi de date: B43761A5109M000.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 410 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 410 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
18 pcs
  • Mesaj
Specificațiile B43761A5109M000
Număr parc B43761A5109M000 Producător EPCOS
Descriere CAP ALUM 10000UF 20% 450V SCREW Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 410 pcs Fișa cu date B43761A5109M000.pdf
Tensiune - evaluat 450V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 3.543" Dia (90.00mm)
Serie B43761 Ripple Current @ Low Frequency 26.9A @ 100Hz
Evaluări - Polarizare Polar
ambalare Bulk Pachet / Caz Radial, Can - Screw Terminals
Alte nume B43761A5109M Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C
Tipul de montare Chassis Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Durată de viață @ Temp. 6000 Hrs @ 105°C Spațiul de plumb 1.248" (31.70mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanta 13 mOhms
Înălțime - așezată (Max) 7.795" (198.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) 8.5 mOhm @ 100Hz
descriere detaliata 10000µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 8.5 mOhm @ 100Hz 6000 Hrs @ 105°C capacitanță 10000µF