B32563J6105K000
EPCOSEPCOS
EPCOS
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: B32563J6105K000
Producator / Marca: EPCOS
Descrierea produsului CAP FILM 1UF 10% 400VDC 2DIP
Foi de date: B32563J6105K000.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
3400 pcs
  • Mesaj
Specificațiile B32563J6105K000
Număr parc B32563J6105K000 Producător EPCOS
Descriere CAP FILM 1UF 10% 400VDC 2DIP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 142566 pcs Fișa cu date B32563J6105K000.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 400V Tensiunea nominală - AC 200V
Toleranţă ±10% terminare PC Pins
Dimensiune / Dimensiune 0.945" L x 0.327" W (24.00mm x 8.30mm) Serie SilverCap™ B32563
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz 2-DIP Alte nume B32563J6105K
B32563J6105K-ND
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Spațiul de plumb 0.886" (22.50mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.441" (11.20mm)
descriere detaliata 1µF Film Capacitor 200V 400V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked 2-DIP capacitanță 1µF