B32563J3475K000
EPCOSEPCOS
EPCOS
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: B32563J3475K000
Producator / Marca: EPCOS
Descrierea produsului CAP FILM 4.7UF 10% 250VDC 2DIP
Foi de date: B32563J3475K000.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1560 pcs
  • Mesaj
Specificațiile B32563J3475K000
Număr parc B32563J3475K000 Producător EPCOS
Descriere CAP FILM 4.7UF 10% 250VDC 2DIP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 83560 pcs Fișa cu date B32563J3475K000.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 250V Tensiunea nominală - AC 160V
Toleranţă ±10% terminare PC Pins
Dimensiune / Dimensiune 0.945" L x 0.480" W (24.00mm x 12.20mm) Serie SilverCap™ B32563
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz 2-DIP Alte nume B32563J3475K
B32563J3475K-ND
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Spațiul de plumb 0.886" (22.50mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.610" (15.50mm)
descriere detaliata 4.7µF Film Capacitor 160V 250V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked 2-DIP capacitanță 4.7µF