B32529C3332K000
EPCOSEPCOS
B32529C3332K000 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: B32529C3332K000
Producator / Marca: EPCOS
Descrierea produsului CAP FILM 3300PF 10% 250VDC RAD
Foi de date: B32529C3332K000.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
8000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile B32529C3332K000
Număr parc B32529C3332K000 Producător EPCOS
Descriere CAP FILM 3300PF 10% 250VDC RAD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1233017 pcs Fișa cu date B32529C3332K000.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 250V Tensiunea nominală - AC 160V
Toleranţă ±10% terminare PC Pins
Dimensiune / Dimensiune 0.283" L x 0.098" W (7.20mm x 2.50mm) Serie B32529
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial Alte nume B32529C3332K
B32529C3332K-ND
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Spațiul de plumb 0.197" (5.00mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.256" (6.50mm)
descriere detaliata 3300pF Film Capacitor 160V 250V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Radial capacitanță 3300pF