B32529C3273K000
EPCOSEPCOS
EPCOS
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: B32529C3273K000
Producator / Marca: EPCOS
Descrierea produsului CAP FILM 0.027UF 10% RADIAL
Foi de date:
Preț de referință (în dolari SUA)
8000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile B32529C3273K000
Număr parc B32529C3273K000 Producător EPCOS
Descriere CAP FILM 0.027UF 10% RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1070044 pcs Fișa cu date
Evaluarea tensiunii - DC - Tensiunea nominală - AC -
Toleranţă ±10% terminare PC Pins
Dimensiune / Dimensiune - Serie B32529
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial Alte nume B32529C3273K
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Spațiul de plumb 0.197" (5.00mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) -
Caracteristici - Material dielectric Polyester, Metallized
descriere detaliata 0.027µF Film Capacitor Polyester, Metallized Radial capacitanță 0.027µF