B32021A3332M189
EPCOSEPCOS
B32021A3332M189 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: B32021A3332M189
Producator / Marca: EPCOS
Descrierea produsului CAP FILM 3300PF 20% 1.5KVDC RAD
Foi de date: B32021A3332M189.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
6800 pcs
  • Mesaj
Specificațiile B32021A3332M189
Număr parc B32021A3332M189 Producător EPCOS
Descriere CAP FILM 3300PF 20% 1.5KVDC RAD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 432670 pcs Fișa cu date B32021A3332M189.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 1500V (1.5kV) Tensiunea nominală - AC 300V
Toleranţă ±20% terminare PC Pins
Dimensiune / Dimensiune 0.512" L x 0.157" W (13.00mm x 4.00mm) Serie B32021
Evaluări Y2 ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz Radial Temperatura de Operare -40°C ~ 110°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Spațiul de plumb 0.394" (10.00mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.354" (9.00mm) Caracteristici -
Material dielectric Polypropylene (PP), Metallized descriere detaliata 3300pF Film Capacitor 300V 1500V (1.5kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
capacitanță 3300pF Aplicații EMI, RFI Suppression