B32021A3332K289
EPCOSEPCOS
EPCOS
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: B32021A3332K289
Producator / Marca: EPCOS
Descrierea produsului CAP FILM 3300PF 10% 300VAC RAD
Foi de date: B32021A3332K289.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
4000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile B32021A3332K289
Număr parc B32021A3332K289 Producător EPCOS
Descriere CAP FILM 3300PF 10% 300VAC RAD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 485306 pcs Fișa cu date B32021A3332K289.pdf
Evaluarea tensiunii - DC - Tensiunea nominală - AC 300V
Toleranţă ±10% terminare PC Pins
Dimensiune / Dimensiune 0.512" L x 0.157" W (13.00mm x 4.00mm) Serie B32021
Evaluări Y2 ambalare Tape & Box (TB)
Pachet / Caz Radial Temperatura de Operare -40°C ~ 110°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Spațiul de plumb 0.394" (10.00mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.354" (9.00mm) Caracteristici -
Material dielectric Polypropylene (PP), Metallized descriere detaliata 3300pF Film Capacitor 300V Polypropylene (PP), Metallized Radial
capacitanță 3300pF Aplicații EMI, RFI Suppression