KC26A30.001NPF
E-SwitchE-Switch
E-Switch
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: KC26A30.001NPF
Producator / Marca: E-Switch
Descrierea produsului SWITCH ROTARY 6POS 350MA 125V
Foi de date: 1.KC26A30.001NPF.pdf2.KC26A30.001NPF.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile KC26A30.001NPF
Număr parc KC26A30.001NPF Producător E-Switch
Descriere SWITCH ROTARY 6POS 350MA 125V Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 12476 pcs Fișa cu date 1.KC26A30.001NPF.pdf2.KC26A30.001NPF.pdf
Tensiunea nominală - AC 125V Stilul de terminare PC Pin
Serie KC Dimensiunile de tăiere a panoului Circular - 9.80mm Dia
Forța de operare 8.770gfm Numărul de poziții 6
Numărul de poliți pe punte 2 Numărul de punți 1
Tipul de montare Panel Mount, Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Indicele se oprește Fixed
Caracteristici - descriere detaliata Rotary Switch 6 Position DP6T 350mA (AC) 125VAC Panel Mount, Through Hole
Adâncimea din spatele panoului 14.20mm Ratingul curent 350mA (AC)
Contactare Timing Non-Shorting (BBM) Materiale de contact Copper Alloy
Contactați Finish Gold Circuit pe punte DP6T
Unghiul de aruncare 30° Tipul actuatorului Flatted (6.35mm Dia)
Lungimea actuatorului 30.00mm