KC26A13.001NPS
E-SwitchE-Switch
E-Switch
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: KC26A13.001NPS
Producator / Marca: E-Switch
Descrierea produsului SWITCH ROTARY 6POS 350MA 125V
Foi de date: 1.KC26A13.001NPS.pdf2.KC26A13.001NPS.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile KC26A13.001NPS
Număr parc KC26A13.001NPS Producător E-Switch
Descriere SWITCH ROTARY 6POS 350MA 125V Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 18485 pcs Fișa cu date 1.KC26A13.001NPS.pdf2.KC26A13.001NPS.pdf
Tensiunea nominală - AC 125V Stilul de terminare PC Pin
Serie KC Dimensiunile de tăiere a panoului Circular - 9.80mm Dia
Alte nume Q2694877 Forța de operare 8.770gfm
Numărul de poziții 6 Numărul de poliți pe punte 2
Numărul de punți 1 Tipul de montare Panel Mount, Through Hole
Indicele se oprește Fixed Caracteristici -
descriere detaliata Rotary Switch 6 Position DP6T 350mA (AC) 125VAC Panel Mount, Through Hole Adâncimea din spatele panoului 14.20mm
Ratingul curent 350mA (AC) Contactare Timing Non-Shorting (BBM)
Materiale de contact Copper Alloy Contactați Finish Silver
Circuit pe punte DP6T Unghiul de aruncare 30°
Tipul actuatorului Flatted (6.35mm Dia) Lungimea actuatorului 13.00mm