DR3MS-10R-TR
Prezentarea produsului
Număr parc: DR3MS-10R-TR
Producator / Marca: E-Switch
Descrierea produsului SWITCH ROTARY DIP BCD 25MA 24V
Foi de date: 1.DR3MS-10R-TR.pdf2.DR3MS-10R-TR.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
8000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile DR3MS-10R-TR
Număr parc DR3MS-10R-TR Producător E-Switch
Descriere SWITCH ROTARY DIP BCD 25MA 24V Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 68728 pcs Fișa cu date 1.DR3MS-10R-TR.pdf2.DR3MS-10R-TR.pdf
Lavabil No Voltaj 24VDC
Stilul de terminare Gull Wing Serie DR
Pas 0.100" (2.54mm), Full ambalare Tape & Reel (TR)
Temperatura de Operare -25°C ~ 80°C Numărul de poziții 10
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Viața mecanică - Lungime 0.386" (9.80mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțimea deasupra bordului 0.303" (7.70mm)
Caracteristici - Viața electrică 15,000 Cycles
descriere detaliata Dip Switch BCD 10 Position Surface Mount Rotary with Shaft Actuator 25mA 24VDC Ratingul curent 25mA