DR3H-16R-B
Prezentarea produsului
Număr parc: DR3H-16R-B
Producator / Marca: E-Switch
Descrierea produsului SWITCH ROTARY DIP HEX 25MA 24V
Foi de date: DR3H-16R-B.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
2256 pcs
  • Mesaj
Specificațiile DR3H-16R-B
Număr parc DR3H-16R-B Producător E-Switch
Descriere SWITCH ROTARY DIP HEX 25MA 24V Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 61192 pcs Fișa cu date DR3H-16R-B.pdf
Lavabil No Voltaj 24VDC
Stilul de terminare PC Pin Serie DR
Pas 0.100" (2.54mm), Full ambalare Tube
Temperatura de Operare -25°C ~ 80°C Numărul de poziții 16
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Viața mecanică - Lungime 0.386" (9.80mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțimea deasupra bordului 0.465" (11.80mm)
Caracteristici - Viața electrică 15,000 Cycles
descriere detaliata Dip Switch Hexadecimal 16 Position Through Hole Rotary with Shaft Actuator 25mA 24VDC Ratingul curent 25mA