D16EER12CORG
E-SwitchE-Switch
E-Switch
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: D16EER12CORG
Producator / Marca: E-Switch
Descrierea produsului SWITCH PUSHBUTTON DPDT 8A 125V
Foi de date: D16EER12CORG.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile D16EER12CORG
Număr parc D16EER12CORG Producător E-Switch
Descriere SWITCH PUSHBUTTON DPDT 8A 125V Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4692 pcs Fișa cu date D16EER12CORG.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 24V Tensiunea nominală - AC 125V
Tip Standard, Illuminated Stilul de terminare Solder Lug
Funcția de comutare On-On Serie D16
Dimensiunile de tăiere a panoului Circular - 16.00mm Dia ambalare Bulk
Alte nume Q5775608 Temperatura de Operare -20°C ~ 55°C
Tipul de montare Panel Mount, Front Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Viața mecanică 100,000 Cycles Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ingress Protection - Tensiunea de iluminare (nominala) 28 VAC/DC
Tipul de iluminare, Culoare Incandescent, Orange Caracteristici -
Ratingul curent 8A (AC), 6A (DC) Culoare - Actuator / Cap Orange