D16EER11NGRN
E-SwitchE-Switch
E-Switch
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: D16EER11NGRN
Producator / Marca: E-Switch
Descrierea produsului SWITCH PUSHBUTTON SPDT 8A 125V
Foi de date: 1.D16EER11NGRN.pdf2.D16EER11NGRN.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile D16EER11NGRN
Număr parc D16EER11NGRN Producător E-Switch
Descriere SWITCH PUSHBUTTON SPDT 8A 125V Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 8163 pcs Fișa cu date 1.D16EER11NGRN.pdf2.D16EER11NGRN.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 24V Tensiunea nominală - AC 125V
Tip Standard, Illuminated Stilul de terminare Solder Lug
Funcția de comutare On-On Serie D16
Dimensiunile de tăiere a panoului Circular - 16.00mm Dia ambalare Bulk
Temperatura de Operare -20°C ~ 55°C Tipul de montare Panel Mount, Front
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Viața mecanică 100,000 Cycles
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Tensiunea de iluminare (nominala) 14 VAC/DC Tipul de iluminare, Culoare Incandescent, Green
Caracteristici - Viața electrică 50,000 Cycles
descriere detaliata Pushbutton Switch SPDT Standard, Illuminated Panel Mount, Front Ratingul curent 8A (AC), 6A (DC)