200AWMSP4T2A1M61RE
Prezentarea produsului
Număr parc: 200AWMSP4T2A1M61RE
Producator / Marca: E-Switch
Descrierea produsului SWITCH TOGGLE SPDT 0.4VA 20V
Foi de date: 1.200AWMSP4T2A1M61RE.pdf2.200AWMSP4T2A1M61RE.pdf
  • Mesaj
Specificațiile 200AWMSP4T2A1M61RE
Număr parc 200AWMSP4T2A1M61RE Producător E-Switch
Descriere SWITCH TOGGLE SPDT 0.4VA 20V Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 19959 pcs Fișa cu date 1.200AWMSP4T2A1M61RE.pdf2.200AWMSP4T2A1M61RE.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 20V Tensiunea nominală - AC 20V
Stilul de terminare PC Pin Funcția de comutare Mom-Off-Mom
Serie 200A Dimensiunile de tăiere a panoului -
ambalare Bulk Temperatura de Operare -30°C ~ 85°C
Tipul de montare Through Hole, Right Angle Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Tensiunea de iluminare (nominala) - Tipul de iluminare, Culoare -
lumină Non-Illuminated Caracteristici Epoxy Sealed Terminals
Viața electrică 50,000 Cycles descriere detaliata Toggle Switch SPDT Through Hole, Right Angle
Ratingul curent 0.4VA (AC/DC) Circuit SPDT
Bucșă filetată Unthreaded Tipul actuatorului Standard Round
Materialul de acționare Brass, Chrome Plated Lungimea actuatorului 6.10mm