200AWMSP4T1A1M2QE
Prezentarea produsului
Număr parc: 200AWMSP4T1A1M2QE
Producator / Marca: E-Switch
Descrierea produsului SWITCH TOGGLE SPDT 3A 120V
Foi de date: 1.200AWMSP4T1A1M2QE.pdf2.200AWMSP4T1A1M2QE.pdf
  • Mesaj
Specificațiile 200AWMSP4T1A1M2QE
Număr parc 200AWMSP4T1A1M2QE Producător E-Switch
Descriere SWITCH TOGGLE SPDT 3A 120V Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 21927 pcs Fișa cu date 1.200AWMSP4T1A1M2QE.pdf2.200AWMSP4T1A1M2QE.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 28V Tensiunea nominală - AC 120V
Stilul de terminare PC Pin Funcția de comutare Mom-Off-Mom
Serie 200A Dimensiunile de tăiere a panoului -
ambalare Bulk Temperatura de Operare -30°C ~ 85°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Tensiunea de iluminare (nominala) - Tipul de iluminare, Culoare -
lumină Non-Illuminated Caracteristici Epoxy Sealed Terminals
Viața electrică 50,000 Cycles descriere detaliata Toggle Switch SPDT Through Hole
Ratingul curent 3A (AC/DC) Circuit SPDT
Bucșă filetată Unthreaded Tipul actuatorului Standard Round
Materialul de acționare Brass, Chrome Plated Lungimea actuatorului 10.16mm