ZXMN10A25K
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
ZXMN10A25K Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ZXMN10A25K
Producator / Marca: Diodes Incorporated
Descrierea produsului MOSFET N-CH 100V 4.2A DPAK
Foi de date: ZXMN10A25K.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ZXMN10A25K
Număr parc ZXMN10A25K Producător Diodes Incorporated
Descriere MOSFET N-CH 100V 4.2A DPAK Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 181840 pcs Fișa cu date ZXMN10A25K.pdf
Vgs (a) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Tehnologie MOSFET (Metal Oxide) Pachetul dispozitivului furnizor TO-252-3
Serie - Rds On (Max) @ Id, Vgs 125 mOhm @ 2.9A, 10V
Distrugerea puterii (Max) 2.11W (Ta) ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C (TJ)
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Capacitate de intrare (Ciss) (Max) @ Vds 859pF @ 50V
Încărcare prin poștă (Qg) (Max) @ Vgs 17.16nC @ 10V Tipul FET N-Channel
FET Feature - Tensiunea de transmisie (valorile max. 6V, 10V
Scurgeți la sursa de tensiune (Vdss) 100V descriere detaliata N-Channel 100V 4.2A (Ta) 2.11W (Ta) Surface Mount TO-252-3
Curent - scurgere continuă (Id) @ 25 ° C 4.2A (Ta)