ZXMN10A11K
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
ZXMN10A11K Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ZXMN10A11K
Producator / Marca: Diodes Incorporated
Descrierea produsului MOSFET N-CH 100V 2.4A DPAK
Foi de date: ZXMN10A11K.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ZXMN10A11K
Număr parc ZXMN10A11K Producător Diodes Incorporated
Descriere MOSFET N-CH 100V 2.4A DPAK Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 163588 pcs Fișa cu date ZXMN10A11K.pdf
Vgs (a) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Tehnologie MOSFET (Metal Oxide) Pachetul dispozitivului furnizor TO-252-3
Serie - Rds On (Max) @ Id, Vgs 350 mOhm @ 2.6A, 10V
Distrugerea puterii (Max) 2.11W (Ta) ambalare Original-Reel®
Pachet / Caz TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 Alte nume 1034-ZXMN10A11KDKR
Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C (TJ) Tipul de montare Surface Mount
Capacitate de intrare (Ciss) (Max) @ Vds 274pF @ 50V Încărcare prin poștă (Qg) (Max) @ Vgs 5.4nC @ 10V
Tipul FET N-Channel FET Feature -
Tensiunea de transmisie (valorile max. 6V, 10V Scurgeți la sursa de tensiune (Vdss) 100V
descriere detaliata N-Channel 100V 2.4A (Ta) 2.11W (Ta) Surface Mount TO-252-3 Curent - scurgere continuă (Id) @ 25 ° C 2.4A (Ta)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
ZXMN10A11KTC
ZXMN10A11KTC
Producători: Diodes Incorporated
Descriere: MOSFET N-CH 100V 2.4A DPAK