UDZ7V5B-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
Diodes Incorporated
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UDZ7V5B-7
Producator / Marca: Diodes Incorporated
Descrierea produsului DIODE ZENER 7.5V 200MW SOD323
Foi de date: UDZ7V5B-7.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
3000 pcs
6000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile UDZ7V5B-7
Număr parc UDZ7V5B-7 Producător Diodes Incorporated
Descriere DIODE ZENER 7.5V 200MW SOD323 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1910605 pcs Fișa cu date UDZ7V5B-7.pdf
Tensiune - Zener (Nom) (Vz) 7.5V Toleranţă ±2%
Pachetul dispozitivului furnizor SOD-323 Serie -
Putere - Max 200mW ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz SC-76, SOD-323 Alte nume UDZ7V5B-7-ND
UDZ7V5B-7DITR
UDZ7V5B7
Temperatura de Operare -65°C ~ 150°C Tipul de montare Surface Mount
Impedanță (Max) (Zzt) 30 Ohms descriere detaliata Zener Diode 7.5V 200mW ±2% Surface Mount SOD-323
Curenți - Scurgeri inverse @ Vr 500nA @ 4V Numărul părții de bază UDZ7V5