UDZ5V6B-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
Diodes Incorporated
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UDZ5V6B-7
Producator / Marca: Diodes Incorporated
Descrierea produsului DIODE ZENER 5.6V 200MW SOD323
Foi de date: UDZ5V6B-7.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile UDZ5V6B-7
Număr parc UDZ5V6B-7 Producător Diodes Incorporated
Descriere DIODE ZENER 5.6V 200MW SOD323 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 273484 pcs Fișa cu date UDZ5V6B-7.pdf
Tensiune - Zener (Nom) (Vz) 5.6V Toleranţă ±2%
Pachetul dispozitivului furnizor SOD-323 Serie -
Putere - Max 200mW ambalare Cut Tape (CT)
Pachet / Caz SC-76, SOD-323 Alte nume UDZ5V6B-7DICT
Temperatura de Operare -65°C ~ 150°C Tipul de montare Surface Mount
Impedanță (Max) (Zzt) 60 Ohms descriere detaliata Zener Diode 5.6V 200mW ±2% Surface Mount SOD-323
Curenți - Scurgeri inverse @ Vr 1µA @ 2.5V Numărul părții de bază UDZ5V6