SDM2A20CSP-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
SDM2A20CSP-7 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SDM2A20CSP-7
Producator / Marca: Diodes Incorporated
Descrierea produsului DIODE SCHTKY 20V 2A X3-WLB1406-2
Foi de date: SDM2A20CSP-7.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
5000 pcs
10000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SDM2A20CSP-7
Număr parc SDM2A20CSP-7 Producător Diodes Incorporated
Descriere DIODE SCHTKY 20V 2A X3-WLB1406-2 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 935401 pcs Fișa cu date SDM2A20CSP-7.pdf
Tensiune - înainte (Vf) (Max) @ Dacă 530mV @ 2A Tensiune - DC înapoi (Vr) (Max) 20V
Pachetul dispozitivului furnizor X3-WLB1406-2 Viteză Fast Recovery = 200mA (Io)
Serie - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 2-XDFN Alte nume SDM2A20CSP-7DITR
Temperatura de funcționare - Junction -55°C ~ 150°C Tipul de montare Surface Mount
Tipul de diodă Schottky descriere detaliata Diode Schottky 20V 2A Surface Mount X3-WLB1406-2
Curenți - Scurgeri inverse @ Vr 80µA @ 20V Curent - Mediu rectificat (Io) 2A
Capacitate @ Vr, F 70pF @ 5V, 1MHz