SDM2100S1F-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
Diodes Incorporated
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SDM2100S1F-7
Producator / Marca: Diodes Incorporated
Descrierea produsului DIODE SCHOTTKY 100V 2A SOD123F
Foi de date: SDM2100S1F-7.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / Conform RoHS
Preț de referință (în dolari SUA)
3000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SDM2100S1F-7
Număr parc SDM2100S1F-7 Producător Diodes Incorporated
Descriere DIODE SCHOTTKY 100V 2A SOD123F Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / Conform RoHS
cantitate valabila 830316 pcs Fișa cu date SDM2100S1F-7.pdf
Tensiune - înainte (Vf) (Max) @ Dacă 830mV @ 2A Tensiune - DC înapoi (Vr) (Max) 100V
Pachetul dispozitivului furnizor SOD-123F Viteză Fast Recovery = 200mA (Io)
Serie - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz SOD-123F Temperatura de funcționare - Junction -55°C ~ 175°C
Tipul de diodă Schottky descriere detaliata Diode Schottky 100V 2A Surface Mount SOD-123F
Curenți - Scurgeri inverse @ Vr 150nA @ 100V Curent - Mediu rectificat (Io) 2A
Capacitate @ Vr, F 42pF @ 4V, 1MHz