SBRT40V100CTFP
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
SBRT40V100CTFP Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SBRT40V100CTFP
Producator / Marca: Diodes Incorporated
Descrierea produsului DIODE SBR 100V 20A POWERDI5
Foi de date: SBRT40V100CTFP.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / Conform RoHS
Preț de referință (în dolari SUA)
50 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SBRT40V100CTFP
Număr parc SBRT40V100CTFP Producător Diodes Incorporated
Descriere DIODE SBR 100V 20A POWERDI5 Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / Conform RoHS
cantitate valabila 70481 pcs Fișa cu date SBRT40V100CTFP.pdf
Tensiune - înainte (Vf) (Max) @ Dacă 730mV @ 20A Tensiune - DC înapoi (Vr) (Max) 100V
Pachetul dispozitivului furnizor ITO-220AB Viteză Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Serie Automotive, AEC-Q101, TrenchSBR ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz TO-220-3 Full Pack, Isolated Tab Temperatura de funcționare - Junction -55°C ~ 150°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Configurarea diodelor 1 Pair Common Cathode descriere detaliata Diode Array 1 Pair Common Cathode Super Barrier 100V 20A Through Hole TO-220-3 Full Pack, Isolated Tab
Curenți - Scurgeri inverse @ Vr 300µA @ 100V Curent - medie rectificată (Io) (per diodă) 20A